Srebrny ryngraf Jan Paweł II GRAWER
- Srebrny ryngraf z wizerunkiem Jana Pawła II to elegancka pamiątka religijna do zawieszenia. Wykonany ze srebra Ag 925, sprawdzi się jako prezent na chrzest, komunię, bierzmowanie, rocznicę lub wyjątkowy upominek dla osoby wierzącej.
Srebrny ryngraf Jan Paweł II Ag 925 to klasyczna pamiątka religijna o symbolicznym charakterze. Na tarczy w tradycyjnym kształcie umieszczono reliefowy wizerunek papieża Jana Pawła II, podkreślony ciemniejszymi detalami, które nadają całości głębi i elegancji.
Ryngraf wykonany ze srebra próby 925 pięknie prezentuje się jako dekoracja do zawieszenia w domu, pokoju dziecka lub miejscu modlitwy. To dobry wybór dla osób szukających produktu takiego jak srebrny ryngraf religijny, ryngraf Jan Paweł II, pamiątka chrztu świętego, prezent na komunię lub pamiątka bierzmowania.
Taki srebrny ryngraf symbolizuje wiarę, opiekę i duchową bliskość. Będzie pięknym prezentem od rodziców chrzestnych, dziadków, rodziców lub bliskich osób na ważne uroczystości religijne.
Długość: 4 cm
Szerokość: 3,5 cm








