Bransoletka męska Nomination Strong stalowa
Bransoletka męska Nomination Strong stalowa
- Minimalistyczna bransoletka męska Nomination Strong z trwałej stali szlachetnej. Włoski styl, wysoka jakość i ponadczasowy design – idealna dla mężczyzny ceniącego klasę i prostotę.
Bransoletka męska Nomination Italy z kolekcji Strong Collection to ponadczasowy dodatek, który podkreśla elegancję i styl. W całości wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej, prezentuje się wyjątkowo klasycznie i nowocześnie. Solidna konstrukcja oraz precyzyjne wykonanie gwarantują trwałość i komfort użytkowania.
Idealna dla mężczyzn, którzy cenią minimalizm, elegancję i niezawodność. Doskonale komponuje się z codziennymi stylizacjami oraz bardziej formalnymi zestawieniami, dodając im wyrafinowanego charakteru. To również świetny pomysł na prezent dla mężczyzny, który docenia stylowe dodatki.
Długość: 21 cm
Szerokość: 0,5 cm
Marka
Symbol
41238
Kod producenta
028300/006
Kruszec
Stal szlachetna
Kolor
Srebrny
Motyw
Brak
Dla kogo
Dla Niego
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5