Srebrne, małe kolczyki z rubionowa cyrkonia
Srebrne, małe kolczyki z rubionowa cyrkonia
- Srebrne kolczyki z rubinową cyrkonią otoczoną drobnymi, białymi kamieniami. Wykonane ze srebra pr. 925, eleganckie i uniwersalne.
Piękne kolczyki srebrne z rubinową cyrkonią to doskonały wybór zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje. Centralny element stanowi intensywnie błyszcząca rubinowa cyrkonia, którą otacza delikatny wianuszek drobnych, bezbarwnych kamieni, dodających całości elegancji i blasku. Kolczyki zostały wykonane z wysokiej jakości srebra próby 925, co gwarantuje trwałość i komfort noszenia. Klasyczny kształt i szlachetne wykończenie sprawiają, że są one stylowym dodatkiem do każdej stylizacji.
Średnica: 0,7 cm
Symbol
KL2401
Kod producenta
Z1128ER_RU
Kruszec
Srebro
Próba srebra
925
Kamień
Cyrkonia
Kolor
Różowy
Srebrny
Zapięcie
Sztyft
Motyw
Koło
Dla kogo
Dla Niej
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5