NOMINATION Armonica Kolczyki pozłacane serca
NOMINATION Armonica Kolczyki pozłacane serca
- Kolczyki Nomination Italy z kolekcji Armonica wykonane z najwyższej jakości srebra pr. 925 pokrywanego 18K złotem w kształcie serca. Subtelny dodatek idealny na każdą okazję.
Kolczyki pozłacane z kolekcji Armonica marki Nomination Italy to elegancki wybór dla miłośniczek klasycznej biżuterii. Wyróżniają się delikatnym designem w kształcie serca. Te stylowe kolczyki doskonale dopełnią zarówno codzienne stylizacje, jak i wieczorowe kreacje, nadając im wyjątkowego charakteru i gracji.
To idealny prezent dla bliskiej osoby, który wyrazi Twoje uczucia, lub wyjątkowy dodatek dla Ciebie, by celebrować harmonię i piękno każdego dnia. Połącz kolczyki z innymi produktami marki Nomination Italy i stwórz unikalną kolekcję biżuterii na każdą okazję.
Wymiary serduszka: 0,5 x 0,45 cm
Marka
Symbol
59303
Kod producenta
241307/006
Kruszec
Srebro pozłacane
Próba srebra
925
Kamień
Bez kamienia
Kolor
Złoty
Zapięcie
Sztyft
Motyw
Serce
Dla kogo
Dla Niej
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5